źródło: czasnawnetrze.pl

Triki idealne do małej łazienki

Mała łazienka to przestrzeń, która wymaga niecodziennych i kreatywnych rozwiązań. Aby wygodnie się z niej korzystało, trzeba postawić na konkretne rozwiązania. Na szczęście możliwości jest całkiem sporo. Każdy może zatem wybrać pomysły, które pasują do jego łazienki. Oto kilka propozycji.

źródło: e-lazienki.pl

źródło: e-lazienki.pl

W małej łazience na pewno konieczne będzie zamontowanie niewielkiej umywalki. Najpraktyczniejsze będzie wybranie umywalki narożnej, która zabierze niewiele miejsca, a pozwoli zagospodarować trudniejszą przestrzeń. Dodatkowo warto zdecydować się na model posiadający wydłużony blat, na którym będzie można ustawić podręczne akcesoria – szczoteczki, mydelniczkę czy perfumy. W ten sposób udaje się dużo lepiej wykorzystać miejsce dostępne w łazience.

źródło: metro.gazeta.pl

źródło: metro.gazeta.pl

Kiedy wybieramy umywalkę, warto dobrać model z szafką, w której będzie można pochować różne akcesoria łazienkowe, kosmetyki oraz środki czystości. Mała łazienka musi być uporządkowana, dzięki czemu wnętrze wydawać się będzie przestronniejsze. Jeżeli nie ma tutaj miejsca na wiele zamkniętych szafek, dobrze jest rzeczy pochować w kosze lub pojemniki. Można je ustawić na posadzce lub na półkach ściennych. Jeżeli w łazience są wnęki, je również warto wykorzystać jako półki.

źródło: czasnawnetrze.pl

źródło: czasnawnetrze.pl

Podstawowym elementem wyposażenia łazienki jest również lustro. Należy się postarać, by spełniało ono kilka funkcji. Idealnym rozwiązaniem będzie wybranie lustra z szafką. Oryginalnie będzie się prezentować lustro z dolnym relingiem, na którym zawiesić można różne akcesoria czy biżuterię.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *