Rustykalne komody

rustykalne komodyKomody zaczęto doceniać już dawno temu, kiedy stały się idealnym meblem głównie na bieliznę i lekką odzież. Meble te przetrwały wieki i nie wyszły z użycia po dzień dzisiejszy. Komody mogą mieć różną konstrukcję, mogą składać się z samych szuflad, bądź zawierać szafki, przy czym różna może być wysokość komód. Wystrój wnętrz o rustykalnym charakterze rządzi się swoimi prawami, a komoda w takim stylu stanowi jego bardzo ważną część.
 

Postawić na materiał

Meble rustykalne cieszą się niebywałym powodzeniem. Cechuje je całkowita surowość wyboru, widać dokładnie wszystkie skazy drewna, jego słoje. Oczywiście całość jest idealnie wyszlifowana i zalakierowane bezbarwnym środkiem pielęgnacyjnym. Dodatkowo meble rustykalne idealnie wpasują się także w nowoczesny wystrój wnętrz. Komoda rustykalna zazwyczaj jest jasna, to jest z jasnego drewna wykonana. Wybór kształtu komody konstrukcji komody jest również ważny, bowiem niskie komody mogą służyć na przykład jako szafka pod telewizor czy inny sprzęt, a szuflady mogą być zagospodarowane dowolnymi przedmiotami.

Różne komody

Komoda do wnętrza rustykalnego prócz funkcji ozdoby domu ma być także meblem praktycznym, dlatego wybrać należy komodę według zapotrzebowania. Jeśli konieczne jest miejsce na listy, bieliznę i swetry, to dobre jest rozwiązanie z komodą posiadającą szafki i miejsce na takie rzeczy, jeśli jednak nie potrzeba więcej miejsca na dodatkową odzież, wówczas wystarczą same szuflady. Komoda pod telewizorem również będzie wyglądała świetnie, a do szuflad schować będzie można płyty DVD, gazety itp.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *