Pchli targ – wyszukiwanie meblarskich perełek

pchli targNowe meble są piękne, praktyczne, często mają gwarancję, a nawet bywają trwałe, jednak nie powinny być nawet porównywane z wiekowymi i stylowymi meblami jakie można znaleźć u rodziny na strychu lub na pchlich targach.

Czasami aż dziw jakie rzeczy ludzie sprzedają, są zupełnie nie świadomi wartości niektórych mebli i myślą, że pozbywają się rupieci. Nie zdarza się to jednak często, zdecydowanie łatwiej jest znaleźć stare meble na specjalnych aukcjach, jednak tam ich ceny sięgają czasami wręcz astronomicznych sum, nieosiągalnych dla zwykłego człowieka. Pchli targ może być skarbnicą stylowych mebli, ale może także wiązać się z wieloma godzinami poszukiwań na marne. Nie można jednak zniechęcać się, kiedy odnajdziemy podobające nam się antyki, cały wysiłek przyniesie wspaniałe efekty.

Problemem może być stan takiego mebla, często spędzają one wiele lat w niesprzyjających miejscach jak zimny strych czy wilgotna piwnica. Stara komoda lub biurko może jednak odzyskać drugą młodość jeśli poświęcimy im trochę czasu. Taki antyczny i stylowy mebel ma dusze i nadaje pomieszczeniu wyjątkowy nastrój. Antyki to najbardziej stylowe elementy dekoracji wnętrz.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *