Olejek do WC – nowość na rynku

Na rynku środków czystości pojawia się ostatnio sporo nowości. Niektóre od razu zyskują na popularności (jeszcze kilka lat temu nikt nie słyszał o nawilżanych chusteczkach do sprzątania, a dziś w swojej ofercie ma je większość marek), a inne znikają z rynku po początkowym zachwycie (lub rozczarowaniu). Nowości wypróbowane przeze mnie w ostatnim czasie to perełki do prania Lenor, którym poświęcę osobny wpis oraz olejek ochronny do WC General Fresh, który opisze dziś. 

Rewolucja na rynku?

Producent zapewnia, że produkt jest całkowicie innowacyjny i nie było wcześniej nic podobnego na rynku polskim, ani nawet europejskim. I rzeczywiście, jako że jestem z natury nieufna to zrobiłam własny research i nic takiego jak olejek ochronny do wc nie znalazłam 🙂

olejek_1803

Jak to działa?

Olejek tworzy ochronną warstwę, która jest wodoodporna i w przeciwieństwie do wszystkich środków do wc – nie spłukuje się przy pierwszym spuszczeniu wody. Nie jest widoczna, ale działa i to podobno aż do dwóch tygodni. Ja zastosowałam olejek tydzień temu i jak na razie kibelek wygląda na czysty 🙂 Pachnie świeżo i przyjemnie. Myślę, że jest to udany produkt. Cieszy również to, że został wymyślony i wyprodukowany przez polską firmę – General Fresh to firma z polskim kapitałem i fabryką w Koluszkach pod Łodzią. Jestem przekonana, że warto wspierać takie marki!

 

 

4 komentarze

  • Bardzo ciekawe, nie spotkałam go jeszcze w sklepie. A wiesz może, ile to cudo kosztuje?

  • Super. Jestem wręcz zachwycona. Taki świetny pomysł. Aż nie wiem co mam powiedzieć…. Polak to jednak potrafi. Cóż za innowacyjność! Ahh.. aż czuć tą świeżość przez monitor. Ja to chce! A możesz podesłać link do produktu? Cenę i zapachy?

  • Nigdy o czymś takim nie słyszałam. Gdzie można to dostać ? Wypróbowałabym 😉

  • Aniela Górska

    Dobromir, Kaśka – produkty General Fresh są w wielu sklepach stacjonarnych, można je też znaleźć w sklepach internetowych. Link do produktu: http://generalfresh.pl/czystosc/ochronny-olejek-do-wc. Monika, już nie pamiętam dokładnie ile kosztował, chyba coś koło 8-10 zł także nie dużo.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *