kosz

Jaki kosz na brudną bieliznę?

W każdym domu musimy gdzieś trzymać brudną bieliznę i wszystkie rzeczy do prania. Czasami kosz na brudne rzeczy udaje się gdzieś schować, a czasami musi on stać w dość widocznym miejscu. Nie jest to jednak element wyposażenia, który bardzo chętnie eksponujemy. Dlatego warto wybrać taki kosz na pranie, który będzie się ciekawie prezentował, a może nawet trudno będzie się domyślić jakie jest jego przeznaczenie. A przecież wybór mamy ogromny – wystarczy tylko popatrzeć w sklepach z akcesoriami domowymi lub w internecie.

źródło: wnetrza-ze-smakiem.pl

źródło: wnetrza-ze-smakiem.pl

Wyjątkowo popularne są kosze wiklinowe. Są nie tylko praktyczne, ale też estetyczne. Tym bardziej, że dostępne są kosze w różnych kolorach, rozmiarach i kształtach. Taki kosz może być ozdobą łazienki nowoczesnej, ale też romantycznej. Kosze te mają zamykaną klapę, a poza tym wykończone mogą być jakimś ładnym materiałem, dzięki czemu wyglądają jeszcze przyjemniej.

Za kosz na pranie może nam służyć również drewniana skrzynka. Ponownie jest to rozwiązanie nadające się do różnych aranżacji. Taki kosz będzie ciekawą dekoracją nie tylko łazienki, ale też korytarza czy sypialni.

źródło: wnetrza-ze-smakiem.pl

źródło: wnetrza-ze-smakiem.pl

Jeżeli natomiast wolimy rozwiązania oryginalne, możemy wybrać kosz w zupełnie nietypowym kształcie czy kolorze. Na przykład można wybrać kosz w kształcie wazonu oraz w jakimiś intensywnym kolorze. To będzie kosz na bieliznę, który nikomu nie będzie się kojarzył właśnie z taką funkcją.

źródło: wnetrza-ze-smakiem.pl

źródło: wnetrza-ze-smakiem.pl

A można pójść jeszcze dalej. Dla odważnych rozwiązaniem będzie kosz w kształcie śmietnika. Jest powyginany i ma oryginalny wzór. Jego jedyną wadą jest to, że nie ma pokrywy, dlatego może lepiej będzie w nim trzymać rzeczy już wyprane.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *