źródło: metro.gazeta.pl

Jak oryginalnie zaaranżować małą łazienkę?

Łazienki w większości mieszkań nie są zbyt duże. Dlatego tak ważne jest, by odpowiednio je urządzać. Staramy się, by mała łazienka była jasna i pozbawiona zbędnych sprzętów. Ograniczamy się do niezbędnego minimum – w kwestii doboru kolorów, mebli czy dodatków. Jednak taka łazienka wcale nie musi być nudna ani szablonowa. Każdy może nadać swojej łazience wyjątkowego charakteru.

źródło: www.hepok.com

źródło: www.hepok.com

Do osiągnięcia ciekawego efektu nie potrzeba wiele. W jasnej łazience wystarczy, gdy pojawią się pewne elementy dekoracyjne. Podłoga i wanna mogą być obudowane kolorowymi płytkami w drobny wzór. Podobny wzór i kolorystyka pojawić może się na zasłonie prysznicowej. Takie dodatki nadadzą łazience więcej życia i oryginalności. Można też postawić na drobne ozdoby, na przykład obrazki na ścianie.

źródło: www.freshome.com

źródło: www.freshome.com

W niewielkiej łazience można też stworzyć klimat retro. Wystarczy jedną ze ścian pomalować na intensywny, czerwony kolor. Nie zaburza on harmonii ani nie przytłacza pomieszczenia. Dodaje natomiast energii i radości. Ciekawymi dodatkami wpływającym na charakter wnętrza mogą być eleganckie kinkiety oraz umywalka z ciemniejszym dnem ze stylową armaturą. Takie drobiazgi pozwalają nadać łazience indywidualnego wyrazu.

źródło: www.freshome.com

źródło: www.freshome.com

Niezwykle stylową i przytulną łazienkę można stworzyć wprowadzając do niej pastelowe kolory. Bardzo ciekawie prezentować może się tapeta w delikatny wzór, która buduje romantyczny nastrój. Do tego wystarczy dodać kwiaty oraz dodatki w różnych ciepłych kolorach. Łazienka cały czas jest jasna, a jednocześnie niezwykle piękna.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *