Biurko na którym jest styl

Lampki nocne to świetny element na biurko każdego. Lampka pod wieloma względami jest rzeczą, którą każdy musi mieć na swoim biurku. Przede wszystkim jest to dodatkowe oświetlenie, dzięki któremu nie będziemy męczyli wzroku podczas czytania, pisania czy jakiejkolwiek innej czynności wykonywanej przy biurku. Po drugi lampki to również elementy dekoracyjne. Każdy kto urządza swój pokój przyzna rację temu artykułowi. W końcu nie chcemy mieć byle czego na swoim biurku.

Rodzaje oświetlenia

Lampki są na różnego rodzaju żarówki. Świetlówki, zwykłe żarówki czy diody (LED). Każde daje różne światło, ale pamiętajmy, że najlepszym oświetleniem do czytania jest światło białe dość intensywne, najbliższe światłu dziennemu.  Jakie występują rodzaje lampek? Są lampki które stawiamy bezpośrednio na blacie biurka jak i takie które służą do oświetlenia pewnej powierzchni pokoju. Stoją na podłodze przy biurku oświetlają część pokoju, a od takiej lampy odchodzi mniejsza lampka służąca do oświetlania blatu. Jest to też dobre rozwiązanie dla oczu, bo mamy doświetloną część sali, w której się znajdujemy.

lampka nocna

fot. http://image.made-in-china.com

Co jeszcze możemy mieć na biurku?

Fajnym elementem dekoracyjnym są ramki ze zdjęciami. Wzorów jest tysiące jak nie więcej. Wszystko zależy od naszych preferencji, ale najlepiej gdybyśmy mniej więcej wszystko spasowali, to znaczy gdyby lampka i nasze ramki ze sobą współgrały.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *